Müük Villa, Izola, Primorska, Sloveenia, Malija 147A

Müük - Cod. 40629

  • Tüpoloogia: Villa
  • Piirkond: 125 m²
  • Tubades: 4
  • Põrand: 2

Maja asub 600 m2 suurusel krundil; elamispind on umbes 125 m2 kahel korrusel:

- esimese korruse sissepääs, köögiga elutuba, väike tualettruum ja terrass;
- esimesel korrusel: esik, 2 magamistuba (15,5 ruutmeetrit ja 9,5 ruutmeetrit), vannituba ja kapp (pesumaja- ja kuivatusruum -…).

Väljastpoolt on maja esimesel korrusel katlaruum ja väike panipaik üldpinnaga umbes 7 ruutmeetrit (esimesel korrusel katlaruumi kohal on langetatud katusega tehnoruum). Maja on ehitatud 2008. aasta märtsis. Vundamendid on raudbetoonist sagedamini koos sügavate väljakaevamistega (nende stabiilsus võimaldab püstitada mitmekorruselise maja).
Majad on ehitatud klassikalistest tellistest ja kaetud soojusisolatsiooniga (10 cm polüstüreen) esimesel korrusel on lisatud 8 kiviseina. Pööning ei ole kasutatav; katus on langetatud ja viimistletud pööningul, mille lagi on kõrgem kui standard ja viimistletud kipsplaatidega. Pööning on soojustatud 20 cm kivivillaga. Akna- ja ukseavad ning siseuksed on Itaalia disainiga (puitluugid, akende ja uste väliskülg plastikust ning akende sisekülg kahekihilise klaasiga puit). Katlaruumi ja sahvri uksed on alumiiniumist. Interjööri esimest korrust kaunistab sepispiirdega puidust trepp. Esimesele korrusele on võimalus paigaldada kamin. Vannitoas on sisseehitatud dušš. Välisuks on puidust.
Lisakirjeldus:
Küte toimub pelletite abil (umbes 1,5 tonni hooajal või umbes 500 EUR / hooajal). Esimesele korrusele on paigaldatud põrandaküte ja teisel korrusel radiaatorid.
Ümbrus on paigutatud mitmele tasapinnale (vastavalt ridaelamule), see on kindlasti vaheldusrikas kandev sein, kasutades olemasolevat kivi. Aiast (mitmest küljest), esimesel korrusel elutoa ees asuvalt terrassilt ja esimese korruse mõlemast toast avaneb avatud vaade merele (Portorož-Lucija laht, Forma vivo, Lucija Marina Savudrija poolsaar). Grado-Veneetsia). Kinnistu ette ei ole võimalik hoonet ehitada. Juurdepääs kinnistule on võimalik mitmest küljest (Izola / Malija / Mala Seva; Lucija / Malija / MS ja Portoroz / Valeta / MS ja Izola / Jagodje / MS). Bussiühendus on ühendatud Isolaga. Lähim kaubanduskeskus asub Lucias (3 min autoga), siis Izolas (8 min autoga) ja Koperis (14 min autoga). Asukoht on ideaalses looduses vaikne (metsaga ümbritsetud); objektil laieneb veel majade ehitamine.
See järgib kindlasti maja ehitusstiili vastavalt kohalikele suundumustele: betoonist vundamendid, klassikaline tellis, käsitöö kivi (pruun-sinine liivakivi) koos lisavarustusega (punased tellised seinte kaunistamiseks sissepääsuna kinnistule-maa ida suunas ja läänes, vaiahoone, hästi

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB