Müük Muu (äripinnad), Dovje, Gorenjska, Sloveenia, Dovje 98

Müük - Cod. 39242

  • Tüpoloogia: Muu (äripinnad)
  • Piirkond: 345 m²
  • Tubades: 7
  • Põrand: 3

Müüme oma 7 korteriga kauplust - maja s.r.o. See pood sobib ideaalselt nooremale paarile, kes lisaks mägedele ja loodusele naudib ka kontakti ja suhtlemist inimestega.
Meie maja asub Sloveenia ühes parimatest piirkondadest, kus on rohkem kui 280 päikselist päeva aastas, Triglavi rahvuspargis, otse Julia Alpide kõrgeima mäe - Triglav 2864 m all. Meie maja asub 752 m kõrgusel. Julia Alpidesse. Asume Kranjska Gorast 13 km, Bledist 22 km kaugusel.
Majas on 7 täielikult varustatud korterit: igal neist on oma köök, vannituba + WC, magamistuba (stuudio - elutuba), internetiühendus. Neljal korteril on suur rõdu, kust avaneb üks parim vaade Julia Alpidele, sealhulgas Triglav. Esimesel korrusel on terrass ja väiksemal korteril - stuudio, kus elame (köök, elutuba, talvine terrass, vannituba + WC, saun, katlaruum, sahver). Maja ees on suur suletud parkla umbes 8 autole + haljasalad.
Viimastel aastatel oleme teinud suuri restaureerimistöid - maja on väga heas seisukorras. Mõned näited: asendasime kõigis korterites põrandakatte, paigaldasime päikeseküttesüsteemi ja vahetasime katla, vahetasime kõik aknad ja uksed ning värvisime fassaadi, ehitasime talveaia ja tegime maja ette terrassi, vahetasime rõduplaadid, katuse ja palju muud kollektorid, paigaldasime soojuspumba (vesi-õhk), tegime korterites muudatusi: äsja värvitud, uued voodid ja madratsid, uued külmikud, uued LED-tuled, uued kapid ... 2019. aastal paigaldasime päikeseelektrijaama - 11,1 kW.

Meil on oma broneerimissüsteem ja teeme koostööd ka enam kui 20 partneriga, kes pakuvad veebipõhiseid broneeringuid.

Ainult otsemüük. Meid ei huvita koostöö RK-ga.

Meie müügi netohind on 580 000 €.

Kuna meie maja töötab päikeseenergiaga, on igakuised kulutused minimaalsed.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB